Книжкові новинки

Дива бувають…


«Різдвозавр» і «Різдвозавр та Зимова Відьма» – найдивовижніші і найнеймовірніші різдвяні історії, які тільки можна собі уявити. Це дуже веселі й динамічні пригодницькі книжки британського письменника і музиканта Тома Флетчера.

З першої книги ви довідаєтеся, хто допомагає Санті на Північному полюсі і хто намагається вполювати північних оленів, як з ненависті народжується дружба і чому містер Трандл понад усі свята любить Різдво. І, звісно, познайомитеся з найфантастичнішим книжковим героєм – Різдвозавром.

У другій книзі Вільям дивовижним чином опиняється в майбутньому і дізнається, що в ньому немає Різдва – улюбленого свята хлопчика і його тата. Він не може повірити, що існування Санти, ельфів та магічних оленів опинилося під загрозою через найголовнішого нечемнюха – містера П. Чи вдасться Вільямові разом із Різдвозавром і Брендою змінити хід подій, щоб врятувати своїх друзів зі Снігового ранчо? Ким насправді є загадкова Зимова Відьма? Щоб дізнатися про це – читайте захопливу книжку Тома Флетчера.

Джерело


Легка і світла проза Мирослава Дочинця


Мирослав Дочинець - видатний український автор, книгами якого зачитуються багато людей не тільки в Україні, але й за кордоном, так як письменник вміє показати читачеві живу людину у всій її красі і щирості.

«Хліб і шоколад» - це новели «тонкого литва і холодної чеканки», як зізнається сам автор. «Одним у цьому житті потрібен шоколад, другим – хліб, а третім – і хліб, і шоколад. Тому я й назвав так оцю книжку – Хліб і шоколад. Бо вона про нас і нашу насущність. Про наше життя. Коли ситне, а коли пісне. Коли солодке, а коли – не дуже».

 А читачі кажуть, що його новели можна опорядити в рамку і повісити на стіну, як живописний портрет чи акварельний натюрморт.

Джерело


Міст у Терабітію


Ціле літо Джесс Еронс тренувався, щоб стати найкращим бігуном у п’ятому класі. І досягнув би мети, якби його не випередила новенька, Леслі Берк. Але цей програш не стає на заваді справжній дружбі, і діти цілими днями пропадають у лісі, де вигадують чарівне королівство — Терабітію. А в реальному світі на них чекають труднощі в школі, випробування на міцність, страхи і… розуміння, що треба завжди рухатися вперед. 

Зворушливий світ Терабітії, а також щемка історія дружби назавжди залишаться в пам’яті дітей і дорослих. 

«Міст у Терабітію» увійшов до переліку найвизначніших творів дитячої літератури за версією Американської літературної асоціації, до списку «Відомі дитячі книжки» за версією ALA та здобув нідерландську премію «Срібний олівець». 

Глибока, захоплююча і дуже цікава книжка. Повість було декілька разів екранізовано, але жодна з екранізацій не змогла передати всю глибину твору. Отже, все ж таки треба читати!


Дивовижні пригоди дивовижних котів


36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

У наступній книзі пригоди 36 і 6 котів продовжуються! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго... Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів-детективів беруться до справи…

У третій книжці розповідається про пригоди котів у старечому будинку. Самотнім бабусям і дідусям, що живуть у старечому будинку, потрібні помічники. А декому з великого котячого гурту час повчитися піклуватись про інших. В цій історії вони стануть не лише компаньйонами, але й футболістами і театральними акторами. 

Це дуже веселі, оптимістичні, добрі і повчальні книжки. Вони обов'язково сподобаються і дорослим і маленьким читачам. 

Джерело



Мандруючи Всесвітом…

Стівен Хокінг - англійський фізик і один з найвідоміших популяризаторів науки в світі. Твори Стівена Хокінга покликані пояснити досягнення науки простою і доступною мовою. Автор був шанованим вченим сучасності, а найбільшу популярність він здобув завдяки дослідженню чорних дір.

Читати книги Стівена Хокінга варто читачам, які бажають більше дізнатися про таємниці Всесвіту, в якому приховано ще багато цікавого. Серія книг відомого астрофізика про Джорджа - це чудова подорож до світу невідомого, де на юних читачів чекають неймовірні пригоди космічними глибинами разом з веселими героями - Джорджем, Енні, Еріком та всезнайкою Космосом - комп’ютером, що знає про все на світі!



Чарівні істоти України

«Чарівні істоти українського міфу. Духи природи» – це перша книга сучасної української письменниці Дари Корній про дивовижні істоти української міфології.
 Ця книжка - пречудова. Ви не просто погортаєте її сторінки - ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, познайомитесь з духами лісу, води, землі, повітряного простору, а також з духами пір року. Про кожного духа можна дізнатись його місце проживання, походження, про його магічні здібності і вдачу, чим задобрювати духа та як вберегти себе. Після кожного опису йде казка або легенда. Книгу вдало доповнено чудовими малюнками художниці Ангеліни Канкави.
Радимо прочитати цю дивовижну книгу не лише дітям, але й дорослим.
          Віртуальну виставку «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи» можна побачити   тут .




Письменники Запорізького краю

У листопаді в бібліотеку Хортицької національної академії надійшла  антологія «Письменники Запорізького краю». Книга вийшла у видавництві «Дике Поле» за підтримки обласної ради.  Цього року видання отримало гран-прі фестивалю «Запорізька книжкова толока».
Антологія охоплює творчість запорізьких поетів і прозаїків кінця XX – початку XXI століть. До видання увійшли вибрані твори  37 письменників,  чий життєвий й творчий шлях нерозривно пов’язаний з історією нашого краю.
Бібліотека отримала це цікаве й цінне видання у дар від О. Медко, голови обласної організації Національної Спілки письменників України. Тож усі охочі тепер можуть ознайомитися з цією унікальною книгою у читальному залі нашої бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар